UAB "Balimpeksas" kaip didmeninės prekybos įmonė Lietuvoje žinoma nuo 1997 metų. Įmonė sėkmingai prekiauja elektriniais įrankais "DWT", profesionaliais elektriniais įrankiais "CROWN", statybos apdailos įrankiais "FLEXI", "HARDY TOOLS", "Inter-S", "MOTIVE" bei darbo įrankiais "BEAST". Mūsų siūlomų įrankių asortimentas yra didžiausias Lietuvoje.

Kompanija "DWT" siūlo didelį asortimentą elektrinių įrankių statybos ir remonto darbams. Mūsų įrankiai išsiskiria šiuolaikiniu dizainu, puikiu kainos ir kokybės santykiu. Tuo jie ir užkariavo savo pirkėjus Vakarų ir Rytų Europos rinkose. Visi įrankiai buvo sėkmingai išbandyti Vokietijoje, Šveicarijoje ir turi europinių normų bei standartų atitikties sertifikatus. Įrankiams taikoma 2 metų garantija, o garantinis remontas atliekamas kruopsčiai ir kokybiškai. Siūlomas instrumentas rekomenduojamas naudoti buityje. Profesionaliems "CROWN" įrankiams suteikiama  3 metų garantija.

Sėkmingai dirbdami suformavome didelį klientų ratą. Lietuvoje bendradarbiaujame daugiau kaip su 200 klientų. Tarp jų tokie žinomi prekybos tinklai kaip : "Moki veži", "Lytagra", "Bikuvos prekyba", "Jupojos statybinės medžiagos", "Lemora" ir t.t.. Daug dėmesio skiriame kiekvienam klientui, kas ir lėmė šių prekybos tinklų pasirinkimą būti mūsų partneriais.

Informacija visuomeneispausdinti